PASIRŪPINKITE SAVO AUTOMOBILIU

PASLAUGOS

← GRĮŽTI Į PAGRINDINĮ

Jūsų automobiliu pasirūpinsime visapusiškai – nuo mažiausių kėbulo įbrėžimų iki diagnostikos ar sudėtingo remonto.
Taip pat, pasirūpinsime, kad automobilio pirkimo ir pardavimo procesai būtų lengvi ir greiti.

01 Automobilio pervežimas

Jei neturite laiko rūpintis automobilio remontu ar švara, galite tai patikėti mums. Pasirūpinsime jūsų transporto priemone ir nugabensime ją ten, kur reikia: į plovyklą, techninei apžiūrai, remontui ar kt.

Jūsų automobilį galime nuvaryti arba pervežti autovežio pagalba.

Naudodamiesi mūsų paslaugomis, gausite nuolaidas, suteikiamas partnerių, o kad jaustumėtės saugiai, kiekviena kelionė bus apdrausta papildomai.


02 Automobilių diagnostika ir remontas

Automobiliui sugedus pasirūpinsime jo problemų diagnostika ir remontu. Nuvešime jį į reikiamose srityse besispecializuojančius autoservisus, užtikrinsime reikiamą priežiūrą.

Visus darbus atlieka sertifikuoti profesionalai, suteikiama garantija.


03 Priežiūra ir detailingas

Pasirūpinsime jūsų automobilio švara ir blizgesiu – nuplausime, išvalysime, išlyginsime duobutes, nupoliruosime bei padengsime specialiomis apsauginėmis dangomis.

Jūsų automobilis išriedės dailus, lyg ką tik buvęs gamykloje.


04 Modifikavimas ir tobulinimo darbai

Padėsime išsirinkti jūsų automobiliui tinkančias detales nuo padangų ir ratlankių iki stabdžių sistemos. Padidinsime galią, atliksime reikiamus patobulinimus.

Paversime jūsų transporto priemonę gražesne, galingesne ir patikimesne, o su partnerių taikomomis nuolaidomis tai net nebus brangu!


05 Dažymas ir apklijavimas

Išspręsime visas problemas, su kuriomis susidūrė jūsų automobilis, ar tai būtų nubrauktas bamperis, ar pabodusi išvaizda. Galime pasirūpinti viskuo. Mūsų profesionalų komanda užtikrins atliekamų darbų kokybę ir transporto priemonę jums gražins operatyviai.


06 Salono persiuvimas ir dažymas

Jei suplyšo vairas, nusitrynė pavarų perjungimo svirtis ar įplyšo sėdynė, nerimauti neverta, nes visa tai galima sutvarkyti taip, kad buvusio defekto nesimatytų. Mūsų profesionalų komanda užtikrins atliekamų darbų kokybę ir transporto priemonę jums gražins operatyviai.


07 Automobilio pirkimas ir pardavimas

Jei mėgautis naujo automobilio įsigijimo procesu neturite laiko, o galbūt bijote įsigyti „katę maiše“, nes neturite įgūdžių nuspręsti, ar transporto priemonė išties patikima, apžiūrėsime jūsų išsirinktą automobilį, perimsime derybas dėl kainos, patikrinsime jį patikimame autoservise ir sutvarkysime visus defektus.

Na, o jei atėjo laikas atitarnavusį automobilį parduoti, padėsime jį nufotografuoti ir sukurti skelbimą, bendrausime su potencialiais pirkėjais ir parengsime reikiamus dokumentus.


08 Automobilių dalys

Pasirūpinsime jums reikalingomis automobilių dalimis ir aksesuarais bei skysčiais.